Студенти РАФ-а заузели прво и друго место на Bubble Cup 16

Студенти Рачунарског факултета су и ове године на традиционалном такмичењу у кодирању Bubble Cup, које организује Мајкрософт развојни центар Србија, постигли сјајне резултате. Овогодишње шеснаесто по реду такмичење за студенте и средњошколце одржано је 23. септембра. У категорији Premier League прво место освојио је студент Рачунарског факултета Виктор Лучић у оквиру екипе Infinity. Студенти Рачунарског факултета и познати такмичари из екипе RAF Penguins Алекса Милисављевић и Павле Мартиновић освојили су друго место у оквиру екипе BenGIIn Klub.

Пред студентима је било десет задатака које су успешно решили и обезбедили награде. Претходне године Алекса и Павле су освојили прво место, а Виктор Лучић је освојио друго место.