ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2020

ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2020

Коначан избор финалиста такмичења RAF Challenge настао је као резултат одлуке стручне комисије коју чине професори и асистенти Рачунарског факултета.

Школе које су послале највише радова и које ће бити награђене стручном литературом издавача CET су:

Медицинска школа "Стевица Јовановић", Панчево - професорка Минодора Чолока

Књажевачка гимназија - професор Миљан Јеремић

Школски центар "Никола Тесла", Вршац - професор Велимир Радиловачки

Онлајн финале такмичења биће одржано у суботу 16. маја , употребом апликације Zoom. Сви финалисти ће мејлом добити агенду такмичења, као и детаљне инструкције о начину извођења онлајн одбране.

Захваљујемо се свим ученицима и професорима на сарадњи и великом броју послатих радова.

СПИСАК ФИНАЛИСТА

 

ПРВА КАТЕГОРИЈА (презентација):

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Ања

Златковић

2

Школски центар "Никола Тесла"

Вршац

2.

Давид

Гојковић

1

Књажевачка гимназија

Књажевац

3.

Емилија

Опсеница

2

Школски центар "Никола Тесла"

Вршац

4.

Марија

Милошевић

2

VI Београдска гимназија

Београд

5.

Ненад

Богдановић

1

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

6.

Мила

Вираг

1

Школски центар "Никола Тесла"

Вршац

7.

Ненад

Ранитовић

1

VI Београдска гимназија

Београд

8.

Петар

Мутић

3

ЕТШ "Никола Тесла"

Београд

9.

Исидора

Обрадовић

1

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

10.

Драгољуб

Голић

1

Средња Техничка Школа

Зрењанин

ДРУГА КАТЕГОРИЈА (игра/апликативни програм) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Драгомир

Јовановић

4

XIII Београдска гимназија

Београд

2.

Небојша

Вуга

4

Никола Тесла

Сремска Митровица

3.

Василије

Којић

3

IX Београдска гимназија

Београд

4.

Урош

Аксентијевић

3

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

5.

Илија

Гудовић

4

Техничка школа "Смедерево"

Смедерево

6.

Љубомир

Мићић

1

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

7.

Марко

Риц

4

ШЦ "Никола Тесла"

Вршац

8.

Страхиња

Пантић

3

ЕСТШ "Никола Тесла"

Краљево

9.

Срђан

Грбић

1

VIII београдска гимназија

Београд

10.

Никола

Ристић

4

Техничка школа Зајечар

Зајечар

ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА (видео и аудио материјал) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Младен

Стојановић

3

Техничка школа Зајечар

Зајечар

2.

Вукашин

Цветковић

4

ЕТШ "Мија Станимировић"

Ниш

3.

Мина

Ковачевић

1

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

4.

Марко

Глигоријевић

3

VI београдска гимназија

Београд

5.

Лука

Михаиловић

2

ЕТШ "Никола Тесла"

Београд

6.

Петар

Малешев

2

Техничка школа Кикинда

Кикинда