ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2021

ФИНАЛИСТИ ТАКМИЧЕЊА RAF CHALLENGE 2021

Коначан избор финалиста такмичења RAF Challenge настао је као резултат одлуке стручне комисије коју чине професори и асистенти Рачунарског факултета.

Школе које су послале највише радова и које ће бити награђене стручном литературом издавача CET су:

Књажевачка гимназија - професор Миљан Јеремић

Шеста београдска гимназија - професор Гордана Ћеранић

Гимназија у Прокупљу - професор Владимир Ђорђевић

Онлајн финале такмичења биће одржано у суботу 20. марта 2021. године, посредством апликације Zoom. Сви финалисти ће мејлом добити агенду такмичења, као и детаљне инструкције о начину извођења онлајн одбране.

Захваљујемо се свим ученицима и професорима на сарадњи и великом броју послатих радова.

 

ПРВА КАТЕГОРИЈА (презентација):

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Сара

Степановић

III

Гимназија "Миле Арсенијевић Бандера"

Мајданпек

2.

Петар

Кукић

I

Средња Техничка Школа “Никола Тесла”

Сремска Митровица

3.

Огњена

Петровић

III

Техничка школа "9. мај"

Бачка Паланка

4.

Драгољуб

Голић

II

Средња Техничка школа Зрењанин

Зрењанин

5.

Николија

Михајловић

I

Књажевачка гимназија

Књажевац

6.

Ксенија

Бубања

II

Техничка школа

Зајечар

7.

Анђела

Ристић

I

Гимназија “Бора Станковић”

Врање

8.

Ненад

Ранитовић

II

Шеста београдска гимназија

Београд

9.

Сандра

Којадиновић

III

Техничка школа “Колубара”

Лазаревац

10.

Филип

Пауновић

I

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

11.

Леонора

Ристић

I

Гимназија “Бора Станковић”

Врање

12.

Тамара

Ђорђевић

II

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

ДРУГА КАТЕГОРИЈА (игра/апликативни програм) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Алекса

Милићев

IV

Техничка школа “Иван Сарић”

Суботица

2.

Ђорђе

Теофиловић

III

Ваздухопловна академија

Београд

3.

Љубомир

Мићић

II

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

4.

Александар

Маринковић

IV

Гимназија

Лесковац

5.

Димитрије

Цветковић

IV

ЕТШ “Мија Станимировић”

Ниш

6.

Урош

Аксентијевић

IV

Прва крагујевачка гимназија

Крагујевац

7.

Андрија

Милатовић

III

ЕТШ “Никола Тесла”

Београд

8.

Миња

Кнежић

III

СТШ “Никола Тесла”

Сремска Митровица

9.

Немања

Станковић

I

Гимназија у Прокупљу

Прокупље

ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА (видео и аудио материјал) :

РБ

ИМЕ

ПРЕЗИМЕ

РАЗРЕД

ШКОЛА

ГРАД

1.

Милица

Стефановић

IV

Шеста београдска гимназија

Београд

2.

Марко

Мацура

III

Средња школа "17. септембар"

Лајковац

3.

Младен

Стојановић

IV

Техничка школа

Зајечар

4.

Лука

Михаиловић

III

ЕТШ "Никола Тесла"

Београд

5.

Филип

Рајић

II

Графичка школа

Београд

6.

Василије

Кадијевић

II

Шеста београдска гимназија

Београд

7.

Вељко

Митровић

IV

ЕТШ "Мија Станимировић"

Ниш

8.

Петар

Кузмановић

IV

ЕТШ "Мија Станимировић"

Ниш

9.

Катарина

Дракулић

II

Шеста београдска гимназија

Београд

10.

Марко

Глигоријевић

IV

Шеста београдска гимназија

Београд