Учесници семинара RAF IT Days 2019

Учесници семинара су подељени у две категорије (1. Са сопственим смештајем у Београду, 2. Учесници којима факултет обезбеђује смештај). Молимо све учеснике да прате информације на званичном сајту семинара.

Листа учесника са сопственим смештајем у Београду:

Р.бр.Име и презимеШколаГрад
1Ђокић AлексаДевета гимназијаБеоград
2Шмигић АлександарДесета гимназијаБеоград
3Лабовић AлексaндраДесета гимназијаБеоград
4Нешић АндрејаТрећа гимназијаБеоград
5Кековић АндријаГимназијаКрушевац
6Димитријевић АнитаПета гимназијаБеоград
7Васиљевић АнтонијаГимназијаВаљево
8Дурковић ДејанВаздухопловна Академија БеоградБеоград
9Станојевић ЂорђеДевета гимназијаБеоград
10Мићић ДушанТехничка школаПожега
11Радисављевић ФилипМедицинска школаКрушевац
12Галић ЛазарМатематичка гимназијаБеоград
13Девић МаркоТШ ВаљевоВаљево
14Максимовић МаркоТехничка школаЧачак
15Павловић МихајлоГимназијаКрушевац
16Василевска МиленаПета гимназијаБеоград
17Миљковић МиљанГимназија „Бора Станковић“Врање, Врањска Бања
18Никетић МилошГимназијаЧачак
19Василевска НевенаПета гимназијаБеоград
20Живанић НовакГимназија „Свети Сава“Београд
21Дељанин ПетарИТХСБеоград
22Соколовић СаваПрва техничка школаКрушевац
23Јакшић СофијаСедма гимназијаБеоград
24Максимовић СтефанГимназија „Филип Вишњић“Бијељина
25Петковић ТамараГимназијаЛесковац
26Лончар УрошЕТШ „Никола Тесла“Београд
27Селаковић ВељкоМатематичка гимназијаБеоград

Листа учесника којима факултет обезбеђује смештај:

Р.бр.Име и презимеШколаГрад
1Ристић AлексаТехничка школаШабац
2Јовановић АнђелаЕСТШ „Никола Тесла“Краљево
3Ковачић АндрејТехничка школа „Иван Сарић“Суботица
4Дикић АндрејаГимназија „Светозар Марковић“Ниш
5Дејковић АндријанаГимназија „Светозар Марковић“Ниш
6Божовић БалшаГимназија „Слободан Шкеровић“Подгорица, Црна Гора
7Петровић БогданГимназијаПожаревац
8Кајевић ДарисГимназија „30.септембар“Рожаје, Црна Гора
9Вељковић ЂорђеГимназијаКрушевац
10Ристић ЂорђеГимназијаКњажевац
11Јоксовић ФилипПрва техничка школаКрагујевац
12Стошић ИсидораГимназија „Свети Сава“Пожега
13Кеовачец ЈованГимназијаПожаревац
14Лазић ЈованЕкономско трговинска школаПожаревац
15Куљанчић ЛазарСТШ „Михајло Пупин“Кула
16Лазаревић ЛукаЕШ „Стана Милановић“Шабац
17Митровић МаркоГимназијаКњажевац
18Шефчић МатејаТехничка школа „Иван Сарић“Суботица
19Ајдер МиланГимназија „Ј. Ј. Змај“Нови Сад
20Сувачаров МилицаЕТШ Никола ТеслаПанчево
21Тутус МинаЕСТШ „Никола Тесла“Краљево
22Аврамовић НастасијаГимназија „Светозар Марковић“Ниш
23Митић ПетарУметничка школаНиш
24Аксентијевић УрошПрва гимназијаКрагујевац
25Ракић УрошГимназијаКњажевац
26Сувачаров ВањаШЦ „Никола Тесла“Вршац, Уљма
27Миловић ВојинПрва гимназијаКрагујевац
28Моравчевић ВукашинГимназијаШабац
29Рудински ЗвонимирТехничка школа „Иван Сарић“Суботица

5141-spisak-potencijalnih-kandidata-za-raf-it-days-2019