Dogovoreno sa GoDaddy – učesnici seminara u poseti kompaniji

Kompanija GoDaddy, najveći svetski registar domena, ušao je na evropsko tržište kroz svoje predstavništvo u Srbiji sa timom koji je lociran u Beogradu samo dva sprata iznad Računarskog fakulteta.

Osnivanjem podružnice GoDaddy WordPress Europe domaći stručnjaci imaće priliku da dobiju pristup znanjima i iskustvima iz Silicijumske doline, čime će se ta ista znanja vremenom proširiti i na celu IT zajednicu (Vladimir Prelovac).

Računarski fakultet je uspostavio saradnju sa kompanijom i možemo vas obradovati sjajnim vestima, odnosno učesnici našeg seminara, pored posete Majkrosoft razvojnom centru u Beogradu, imaće priliku da posete i kompaniju GoDaddy i upoznaju se sa zaposlenima i idejama koje ova kompanija uspešno sprovodi na svetskom nivou.

Vremena za prijavu na seminar je sve manje, a ovom prilikom vas pozivamo da se što pre prijavite i podsećamo da Računarski fakultet obezbeđuje besplatan smeštaj za sve učesnike seminara.

4256-dogovoreno-sa-xa-godaddy-xa-ucesnici-seminara-u-poseti-kompaniji