Informacije o smeštaju – Hostel Stella di Notte

Svi učesnici seminara kojima RAF obezbeđuje smeštaj biće smešteni u hostelu Stella di Notte – Dečanska 11, Beograd. Hostel je udaljen 450m od fakulteta, gde će biti održana sva predavanja i radionice.

Ovim putem vas obaveštavamo da su podignute kvote za smeštaj učesnika na 25 (učesnici kojima RAF obezbeđuje smeštaj).

Učesnici koji će biti smešteni u hostelu, svoje stvari će ostaviti na fakultetu, a mi ćemo se potruditi da iste prevezemo do hostela, a učesnike odvedemo do hostela na kraju prvog dana (agenda će biti dostupna do 25. marta).

U toku seminara biće služeno piće i sendviči za sve učesnike, a u hostelu će svima biti obezbeđen doručak.

Link sa mapom kako da dođete od fakulteta do hostela možete pogledati ovde.

Fakultet ne preuzima odgovornost za učesnike u periodu kada se ne održavaju predavanja i radionice. Sva pitanja možete poslati na mejl: rafitdays @ raf.edu.rs.

4258-informacije-o-smestaju-hostel-xa-stella-di-notte-xa