Извештај са семинара

border=Неколико дана по завршетку IT семинара „RAF IT Days 2013“, организатори су средили и анкете о темама и предавачима. Најзанимљивије предавање за учеснике семинара је било предавање студента прве године Рачунарског факултет, Сергеја Гривцова, који је одржао предавање на тему „Запослење и развој игара“, а добио је оцену 4,91/5,00. Следе га предавања студента четврте године РАФ-а, Ненада Божидаревића („Савети за средњошколце, пракса и добијање посла у великим компанијама“), са оценом 4,73/5,00, „Визуелни ефекти у Холивуду“ Crater studija са оценом 4,72/5,00, Немања Брачко („Google GEO сервиси“) 4,60/5,00, „Дигитализација телевизије у Србији“ Николе Стојадиновића 4,54/5,00 и „Развој апликација и пласирање на тржиште“ Владимира Чотрића са 4,53/5,00.

Просечна оцена предавања на овогодишњем семинару је била 4,26/5,00 и то нам даје разлог да се потрудимо да и следеће године одржимо овакав ниво и потрудимо се да организујемо занимљива предавања за нове учеснике.

2543-izvetaj-sa-seminara-2