Izveštaj sa seminara

border=Nekoliko dana po završetku IT seminara „RAF IT Days 2013“, organizatori su sredili i ankete o temama i predavačima. Najzanimljivije predavanje za učesnike seminara je bilo predavanje studenta prve godine Računarskog fakultet, Sergeja Grivcova, koji je održao predavanje na temu „Zaposlenje i razvoj igara“, a dobio je ocenu 4,91/5,00. Slede ga predavanja studenta četvrte godine RAF-a, Nenada Božidarevića („Saveti za srednjoškolce, praksa i dobijanje posla u velikim kompanijama“), sa ocenom 4,73/5,00, „Vizuelni efekti u Holivudu“ Crater studija sa ocenom 4,72/5,00, Nemanja Bračko („Google GEO servisi“) 4,60/5,00, „Digitalizacija televizije u Srbiji“ Nikole Stojadinovića 4,54/5,00 i „Razvoj aplikacija i plasiranje na tržište“ Vladimira Čotrića sa 4,53/5,00.

Prosečna ocena predavanja na ovogodišnjem seminaru je bila 4,26/5,00 i to nam daje razlog da se potrudimo da i sledeće godine održimo ovakav nivo i potrudimo se da organizujemo zanimljiva predavanja za nove učesnike.

2543-izvetaj-sa-seminara-2