Obaveštenje o satnici i smeštaju

border=Učesnici seminara kojima RAF obezbeđuje smeštaj u Beogradu biće smešteni u Hostelu Centar sa kojim je RAF sarađivao i prošle godine. Hostel se nalazi na samo 1km od fakulteta (10-15 minuta hoda), a učesnici ne moraju da koriste gradski prevoz kako bi došli do prostorija fakulteta. Obezbeđene su sobe sa 8, 6 i 4 kreveta, s tim što će devojke biti smeštene u jednoj sobi. Razmeštaj osoba po sobama će biti uskoro vidljiv na stranici gde se nalazi spisak učesnika.

Agenda seminara će biti objavljena 1. aprila do 16h. Svi učesnici seminara treba da dođu na Računarski fakultet u petak, 4. aprila u 11h. Na kraju prvog dana fakultet će obezbediti transport stvari u hostel Centar.

Seminar će biti završen u ponedeljak, 7. aprila u 15h, kada možete planirati povratak u svoja mesta stanovanja.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem mejla imijatovic@raf.edu.rs

2562-obavetenje-o-satnici-i-smetaju