Počelo je testiranje za deseti IT seminar – RAF IT Days 2019

border=Testiranje za deseti IT seminar – RAF IT Days 2019, počelo je 5. oktobra 2018. godine i trajaće do 20. marta 2019. godine. Seminar je namenjen učenicima srednjih škola, a održaće se u prostorijama Računarskog fakulteta u prvoj polovini aprila 2019. godine (tačan datum biće objavljen uskoro u zavisnosti od datuma državnog takmičenja iz informatike). Odabir učesnika seminara (50) vršiće se testiranjem, tj. svi kandidati rade test, a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Napominjemo da od ove godine seminaru mogu prisustvovati najviše 4 učenika iz iste škole.

Organizatori će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti.

Seminar organizuju Računarski fakultet sa željom da mladima što više približe informacione tehnologije i njihov napredak i primenu u privredi. Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Microsoft kancelarija u Srbiji i Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Devana (GoDaddy), CET, Infostud i mnoge druge.

5049-pocelo-je-testiranje-za-xa-raf-it-days-2019-xa