Почело објављивање потенцијалних учесника

border=Тестирање за RAF IT Days 2020 увелико траје од 7. новембра 2019, а трајаће до 20. марта 2020. године. Семинар је намењен ученицима средњих школа, а одржаће се у просторијама Рачунарског факултета крајем марта или почетком априла, а тачан датум биће објављен до 31.12.2019. године. Одабир учесника семинара (око 50 средњошколаца) врши се онлајн тестирањем. Рачунарски факултет ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти.

На страници „Потенцијални учесници 2020“ почело је објављивање потенцијалних учесника, односно учесника који су се успешно регистровали (оставили своје контакт податке) и одрадили тест. Резултати теста неће бити објављивани, а коначан списак учесника биће познат најкасније до 23. марта 2020. године.

5583-pocelo-objavljivanje-potencijalnih-ucesnika