Počelo objavljivanje potencijalnih učesnika

border=Testiranje za RAF IT Days 2020 uveliko traje od 7. novembra 2019, a trajaće do 20. marta 2020. godine. Seminar je namenjen učenicima srednjih škola, a održaće se u prostorijama Računarskog fakulteta krajem marta ili početkom aprila, a tačan datum biće objavljen do 31.12.2019. godine. Odabir učesnika seminara (oko 50 srednjoškolaca) vrši se onlajn testiranjem. Računarski fakultet će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti.

Na stranici „Potencijalni učesnici 2020“ počelo je objavljivanje potencijalnih učesnika, odnosno učesnika koji su se uspešno registrovali (ostavili svoje kontakt podatke) i odradili test. Rezultati testa neće biti objavljivani, a konačan spisak učesnika biće poznat najkasnije do 23. marta 2020. godine.

5583-pocelo-objavljivanje-potencijalnih-ucesnika