Počelo testiranje za „RAF IT Days 2017“

border=Testiranje za RAF IT Days 2017 počelo je 16. novembra 2016. i trajaće do 20. marta 2017. godine. Seminar je namenjen učenicima srednjih škola, a održaće se u prostorijama Računarskog fakulteta u aprilu 2017. godine (tačan datum biće objavljen uskoro u zavisnosti od datuma državnog takmičenja iz informatike). Odabir učesnika seminara (40) vršiće se testiranjem, tj. svi kandidati rade test (www.rafitdays.com), a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Organizatori će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti.

Seminar organizuju Računarski fakultet i Kancelarija za mlade grada Beograda sa željom da mladima što više približe informacione tehnologije i njihov napredak i primenu u privredi. Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Majkrosoft kancelarija u Srbiji i Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Devana (GoDaddy), CET, Infostud i mnoge druge.

4194-pocelo-testiranje-za-xa-raf-it-days-xa-2017