Почео „RAF IT Days 2012“

IT семинар „RAF IT Days 2012“ почео је обраћањем представника организатора семинара. Учесницима се најпре обратио Игор Мијатовић, менаџер факултета, који је презентовао значај организовања IT семинара. Душан Ракић из Привредне коморе Београда је пружио подршку семинару и изјавио да ће ПКБ и убудуће подржавати сличне догађаје. Представници AIESEC-а су презентовали своју организацију, а Љубиша Павловић, власник портала Средње школе, је истакао све предности које IT пружа и позвао учеснике да посете портал који је уједно и највећа база средњих школа у Србији. Љиљана Бјеличић, представник компаније CET, презентовала је компанију и области којима се бави (Образовни центар, Рачунарски факултет, Рачунарска гимназија, продаја лиценцног софтвера и стручна рачунарска литература). Семинар је настављен првим предавањем компаније IBM Србија.

2501-poeo-qraf-it-days-2012q