Počeo „RAF IT Days 2012“

IT seminar „RAF IT Days 2012“ počeo je obraćanjem predstavnika organizatora seminara. Učesnicima se najpre obratio Igor Mijatović, menadžer fakulteta, koji je prezentovao značaj organizovanja IT seminara. Dušan Rakić iz Privredne komore Beograda je pružio podršku seminaru i izjavio da će PKB i ubuduće podržavati slične događaje. Predstavnici AIESEC-a su prezentovali svoju organizaciju, a Ljubiša Pavlović, vlasnik portala Srednje škole, je istakao sve prednosti koje IT pruža i pozvao učesnike da posete portal koji je ujedno i najveća baza srednjih škola u Srbiji. Ljiljana Bjeličić, predstavnik kompanije CET, prezentovala je kompaniju i oblasti kojima se bavi (Obrazovni centar, Računarski fakultet, Računarska gimnazija, prodaja licencnog softvera i stručna računarska literatura). Seminar je nastavljen prvim predavanjem kompanije IBM Srbija.

2501-poeo-qraf-it-days-2012q