Početak seminara

Produžene prijave za IT seminar su završene, čime je sve spremno za početak RAF IT Days-a 2012. Organizacioni odbor je odlučio da na seminaru učestvuje 40 srednjoškolaca, a ne 30 kako je prethodno dogovoreno. Na sajtu možete pogledati konačne spiskove pozvanih srednjoškolaca, kao i konačnu agendu seminara. Molimo sve učesnike da poštuju satnicu i time pomognu organizatorima da ceo seminar prođe na zavidnom nivou.

Početak seminara je predviđen za petak, 6. april, u 10h u prostorijama Računarskog fakulteta u strogom centru Beograda (Knez Mihailova 6/VI – „Palata Albanije“). Svi učesnici treba da dođu 15 minuta ranije kako bi se smestili i dobili odgovore na sva pitanja. Prvo predavanje počinje u 11h. U toku trajanja seminara Računarski fakultet snosi odgovornost za učesnike seminara samo dok se oni nalaze u prostorijama RAF-a.

Učesnici koji nemaju smeštaj u Beogradu će biti smešteni u hostelu „Go2HostelBelgrade“, u neposrednoj blizini fakulteta (Prizrenska 1). Potrebno je da svi dođu na fakultet u 10h, a u 17h će ih osoba zadužena za smeštaj učesnika odvesti i smestiti u hostel. Zadužena osoba će biti na raspolaganju 24h učesnicima smeštenim u hostelu za sva pitanja koja imaju.

2500-poet-seminara