Prijave za seminar su otvorene

border=Testiranje srednjoškolaca za jedanaesti IT seminar – RAF IT Days 2020 počelo je 7. novembra i trajaće do 20. marta 2020. godine. Svi kandidati su u obavezi da odrade test, a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Organizatori će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti. Seminar organizuje Računarski fakultet sa željom da mladima što više približi informacione tehnologije, njihov napredak i primenu u privredi.

Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, GoDaddy, CET, Infostud i mnoge druge. Planirano je da se seminar održi u aprilu 2020. godine (tačan datum biće objavljen do 31.12.2019.).

Od ove godine, seminaru će moći da prisustvuje najviše 4 učenika iz iste srednje škole.

Za pitanja nam se obratite na mejl: rafitdays [@] raf.rs

5582-prijave-za-seminar-su-otvorene