Пријаве за семинар за средњошколце RAF IT Days 2023 су отворене!

Тестирање средњошколаца за четрнаести IT семинар – RAF IT Days почело је 25. новембра и трајаће до 20. марта 2023. године. Семинар RAF IT Days 2023 одржаће се на Рачунарском факултету. Сви кандидати су у обавези да одраде ТЕСТ, а најуспешнији добијају позив да присуствују семинару. Семинар организује Рачунарски факултет са жељом да младима што више приближи информационе технологије, њихов напредак и примену у привреди.

Ово је јединствена прилика да се ученици упознају са начином рада у IT индустрији и добију корисне информације и савете од искусних професионалаца. Компаније се радо одазивају позиву за дружење са средњошколцима, а то су до сада учиниле: Microsoft Development Center Serbia, Nordeus, Adobe, Google, Oracle, Godaddy, CET, Infostud и многе друге. Семинар ће трајати четири дана, а одржаће се од 31. марта до 3. априла 2023. године.

За питања нам се обратите на мејл: rafitdays [@] raf.rs