Prijave za seminar za srednjoškolce RAF IT Days 2023 su otvorene!

Testiranje srednjoškolaca za četrnaesti IT seminar – RAF IT Days počelo je 25. novembra i trajaće do 20. marta 2023. godine. Seminar RAF IT Days 2023 održaće se na Računarskom fakultetu. Svi kandidati su u obavezi da odrade TEST, a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Seminar organizuje Računarski fakultet sa željom da mladima što više približi informacione tehnologije, njihov napredak i primenu u privredi.

Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Microsoft Development Center Serbia, Nordeus, Adobe, Google, Oracle, Godaddy, CET, Infostud i mnoge druge. Seminar će trajati četiri dana, a održaće se od 31. marta do 3. aprila 2023. godine.

Za pitanja nam se obratite na mejl: rafitdays [@] raf.rs