RAF IT Days 2021 – пријављивање без израде теста и датум семинара

Рачунарски факултет и организатори информатичког семинара RAF IT Days донели су одлуку да свим заинтересованим средњошколцима омогуће учешће на семинару RAF IT Days 2021 без обавезе израде теста који је имао елиминациони карактер.
Наиме, како се семинар и ове године због измењених околности одржава онлајн, у могућности смо да без ограничења обезбедимо праћење семинара већем броју заинтересованих ученика – било уживо путем платформе Zoom уз могућност интеракције са предавачима или путем лајв стрима.
Позивају се сви ученици средњих школа који желе да прате онлајн семинар RAF IT Days 2021 уживо посредством платформе Zoom да се пријаве попуњавањем ФОРМЕ ЗА ПРИЈАВУ.
Семинар ће се одржати током два викенда у априлу (суботом и недељом), и то 3, 4, 10. и 11. априла 2021. године.

6182-xa-raf-it-days-2021-xa-prijavljivanje-bez-izrade-testa