RAF IT Days 2021 – prijavljivanje bez izrade testa i datum seminara

Računarski fakultet i organizatori informatičkog seminara RAF IT Days doneli su odluku da svim zainteresovanim srednjoškolcima omoguće učešće na seminaru RAF IT Days 2021 bez obaveze izrade testa koji je imao eliminacioni karakter.
Naime, kako se seminar i ove godine zbog izmenjenih okolnosti održava onlajn, u mogućnosti smo da bez ograničenja obezbedimo praćenje seminara većem broju zainteresovanih učenika – bilo uživo putem platforme Zoom uz mogućnost interakcije sa predavačima ili putem lajv strima.
Pozivaju se svi učenici srednjih škola koji žele da prate onlajn seminar RAF IT Days 2021 uživo posredstvom platforme Zoom da se prijave popunjavanjem FORME ZA PRIJAVU.
Seminar će se održati tokom dva vikenda u aprilu (subotom i nedeljom), i to 3, 4, 10. i 11. aprila 2021. godine.

6182-xa-raf-it-days-2021-xa-prijavljivanje-bez-izrade-testa