Saopštenje za medije

border=RAF IT Days 2013. godine počinje u četvrtak, 14. marta u 11h u prostorijama Računarskog fakulteta (Knez Mihailova 6/VI). Računarski fakultet i Kancelarija za mlade grada Beograda i ove godine zajednički organizuju IT seminar RAF IT Days 2013, polazeći od pretpostavke da je u vremenu brzih društvenih promena veoma važno razvijati svest o značaju koncepta održivog razvoja na svim nivoima obrazovanja kao ključnog činioca modernog, evropskog društva. Verujemo da ulaganje u mlade predstavlja ulaganje u budućnost zemlje i smatramo da obrazovanje zbog svog značaja zaslužuje stratešku podršku društva i poseban tretman.

Ovaj projekat je potpuno neprofitan i, s tim u vezi, pozivamo Vas da pružite punu podršku organizovanju IT seminara „RAF IT Days 2013“ i da, ukoliko ste u mogućnosti, prenesete informacije.

2531-saoptenje-za-medije