Smeštaj učesnika IT seminara RAF IT Days 2018

Nastavljamo uspešnu saradnju sa hostelom Stella di Notte, u kome će i ove godine biti smešteni svi učesnici seminara kojima Računarski fakultet obezbeđuje isti. Spisak učesnika biće objavljen najkasnije 6. aprila 2018. godine – 7 dana pre početka seminara.

Hostel Stella di Notte – Dečanska 11, Beograd, udaljen je 450m od fakulteta, gde će biti održana sva predavanja i radionice.

Ovim putem vas obaveštavamo da su podignute kvote za smeštaj učesnika na 25 (učesnici kojima RAF obezbeđuje smeštaj).

Učesnici koji će biti smešteni u hostelu, svoje stvari će ostaviti na fakultetu, a na kraju prvog dana (13. april) odvešćemo sve učesnike do hostela. Agenda će biti dostupna do 10. aprila, a trenutno možete pratiti spisak tema predavanja koji se svakog dana uvećava.

U toku seminara biće služeno piće i sendviči za sve učesnike.

Link sa mapom kako da dođete od fakulteta do hostela možete pogledati ovde.

Fakultet ne preuzima odgovornost za učesnike u periodu kada se ne održavaju predavanja i radionice. Sva pitanja možete poslati na e-mail: rafitdays @ raf.rs.

4794-smestaj-ucesnika-it-seminara-xa-raf-it-days-2018-xa