Smeštaj učesnika u hostelu Jasmin

border=

Svi učesnici seminara kojima RAF obezbeđuje smeštaj biće smešteni u hostelu Jasmin – Karađorđeva 69, Beograd. Hostel je udaljen 10ak minuta hoda od fakulteta, gde će biti održana sva predavanja i radionice.

Svi učesnici seminara treba da se pojave na Računarskom fakultetu, 1. aprila (petak) u 12h, za kada je predviđeno otvaranje seminara.

Učesnici koji će biti smešteni u hostelu, svoje stvari će ostaviti na fakultetu, a mi ćemo se potruditi da iste prevezemo do hostela, a učesnike odvedemo do hostela na kraju prvog dana (agenda će biti dostupna uskoro).

U toku seminara biće služeno piće i sendviči za sve učesnike.

Link sa mapom kako da dođete od fakulteta do hostela možete pogledati ovde.

Fotografije smeštaja (Hostel Jasmin, Beograd):

Fakultet ne preuzima odgovornost za učesnike u periodu kada se ne održavaju predavanja i radionice. Sva pitanja možete poslati mejlom na rafitdays@raf.edu.rs.

4024-smestaj-ucesnika-u-hostelu-jasmin