Завршен RAF IT Days 2018

border=Завршен је овогодишњи IT семинар за средњошколце – RAF IT days 2018, који је окупио 55 средњошколаца из 35 градова. Полазници семинара имали су прилику да сазнају шта је то наука о пoдацима, како раде аутономна возила, како се примењује вештачка интелигенција у игрању игара, шта је то робот, како се развијају веб сајтови, како постати IT стручњак, како се IT примењује у архитектури и још много тога из области информатике. Поред наставног кадра са Рачунарског факултета, на семинару су гостовали и представници компанија NetCast, Likes&Cookies, Microsoft, Orion телеком, а учесници су имали прилику да посете компанију GoDaddy. Током трајања семинара, учесници су обишли Народну скупштину Републике Србије и музеј Николе Тесле.

Фотографије са семинара погледајте у галерији.

4823-zavrsen-xa-raf-it-days-2018-xa