Završen RAF IT Days 2018

border=Završen je ovogodišnji IT seminar za srednjoškolce – RAF IT days 2018, koji je okupio 55 srednjoškolaca iz 35 gradova. Polaznici seminara imali su priliku da saznaju šta je to nauka o podacima, kako rade autonomna vozila, kako se primenjuje veštačka inteligencija u igranju igara, šta je to robot, kako se razvijaju veb sajtovi, kako postati IT stručnjak, kako se IT primenjuje u arhitekturi i još mnogo toga iz oblasti informatike. Pored nastavnog kadra sa Računarskog fakulteta, na seminaru su gostovali i predstavnici kompanija NetCast, Likes&Cookies, Microsoft, Orion telekom, a učesnici su imali priliku da posete kompaniju GoDaddy. Tokom trajanja seminara, učesnici su obišli Narodnu skupštinu Republike Srbije i muzej Nikole Tesle.

Fotografije sa seminara pogledajte u galeriji.

4823-zavrsen-xa-raf-it-days-2018-xa