Представљање Рачунарског факултета у средњим школама

Као део акције упознавања ученика средњих стручних школа и гимназија са студијама на Рачунарком факултету, тим за односе с јавношћу РАФ-а одржао је презентације у београдским електротехничким школама „Никола Тесла“ и „Раде Кончар“, као и у Првој београдској гимназији.

Ученици су имали прилику да се упознају са програмом академских и основних струковних студија, успесима који су постигли студенти РАФ-а, могућностима за напредовање и усавршавање, потребним знањима за полагање пријемног испита и условима уписа, али и спортским и забавним активностима које су део студентског живота на нашем факултету. Презентацијама је присуствовало око 70 ученика, углавном матуранта. Том приликом су подељене стручне рачунарске књиге ученицима и школским библиотекама.

864-predstavljanje-racunarskog-fakulteta-u-srednjim-skolama