Predstavljanje Računarskog fakulteta u srednjim školama

Kao deo akcije upoznavanja učenika srednjih stručnih škola i gimnazija sa studijama na Računarkom fakultetu, tim za odnose s javnošću RAF-a održao je prezentacije u beogradskim elektrotehničkim školama „Nikola Tesla“ i „Rade Končar“, kao i u Prvoj beogradskoj gimnaziji.

Učenici su imali priliku da se upoznaju sa programom akademskih i osnovnih strukovnih studija, uspesima koji su postigli studenti RAF-a, mogućnostima za napredovanje i usavršavanje, potrebnim znanjima za polaganje prijemnog ispita i uslovima upisa, ali i sportskim i zabavnim aktivnostima koje su deo studentskog života na našem fakultetu. Prezentacijama je prisustvovalo oko 70 učenika, uglavnom maturanta. Tom prilikom su podeljene stručne računarske knjige učenicima i školskim bibliotekama.

864-predstavljanje-racunarskog-fakulteta-u-srednjim-skolama