Први дипломци на Рачунарском факултету

У уторак, 13.2.2007. године дипломирали су први студенти Рачунарског факултета на смеру Рачунарске комуникације.

Студент Петар Бојовић је са оценом 10 одбранио свој дипломски рад на тему: „Употреба smart картица у процесу логовања на Windows XP системе“, пред комисијом коју су чинили професор Милан Марковић и професор Дејан Живковић.

Студент Милан Шкарић, најбољи у својој генерацији са студијским просеком 10, за дипломски рад је одабрао тему „Интелигентни систем за бекап (Smart Backup System)“. Пред комисијом коју су сачињавали Милан Видаковић и Ранко Поповић одбранио је свој дипломски рад са оценом 10.

Дипломци су одлучили да упишу Мастер студије и тако наставе своје школовање на Рачунарском факултету.

Честитамо Милану и Петру на дипломама и желимо им још пуно успеха у даљем школовању!

752-prvi-diplomci-na-racunarskom-fakultetu