Računarski fakultet na SISY 2007.

Predstavnik Računarskog fakulteta prof. Dragan Šaletić učestvovao je na Međunarodnom simpozijumu o inteligentnim sistemima. SISY 2007 je održan u Subotici, 24. i 25. avgusta. Na simpozijumu su učestvovali vrhunski svetski autoriteti iz oblasti inteligentnih sistema.

Prof. Šaletić je referisao rad Projektovanje stabilnih rasplinutih regulatora, koji tretira problematiku inteligentnih rasplinutih sistema sa primenama u robotici. Inače, ova tema se provlači kroz nekoliko predmeta na Računarskom fakultetu. Rad prof. Šaletića je naišao na izuzetno dobar prijem među stručnjacima i gostima.

SISY 2007. je protekao u izuzetno prijatnoj atmosferi koju su, kao i prethodnih godina, upriličili domaćini. Sjajnim utiscima doprinelo je i druženje na Paliću nakon završetka simpozijuma.

Zainteresovani za ovu temu se mogu obratiti prof. Šaletiću na mejl: dsaletic @ raf.edu.rs

734-racunarski-fakultet-na-sisy-2007