Stipendije

Talentovani i vredni učenici su od osnivanja imali našu punu pažnju i podršku. Kao specijalizovana naučna ustanova i jedina akademska institucija u Srbiji usmerena isključivo na računarske nauke i informacione tehnologije, Računarski fakultet svake godine pridaje veliki značaj uspesima koje srednjoškolci postižu na domaćim i međunarodnim takmičenjima.

Svake godine određeni broj studenata dobija priliku da se školuje bez plaćanja školarine na Računarskom fakulteta kao stipendisti.

Računarski fakultet će dodeliti do 10 stipendija najbolje plasiranim maturantima na Srpskoj informatičkoj olimpijadi.

Maturanti koji su osvojili nagradu na državnom takmičenju iz matematike ili fizike mogu podneti zahtev fakultetu za stipendiju.

Firma Net TV plus daje tri novčane stipendije isključivo studentima Računarskog fakulteta u Beogradu, detaljnije informacije pogledajte ovde.

36-stipendije