Свечани пријем бруцоша

Данас је у Међународном press центру TANJUG-а огранизован пријем нових студената Рачунарског факултета. Студетнима I године академских и струковних студија обратио се декан Стеван Милинковић, који је одржао уводну реч и поздравио бруцоше.

Истакао је и како је важно издржати до краја, јер се често догађа да студенти треће и четврте године, који стекну одређена знања, нађу посао и запусте факултет, што није необично обзиром на квалитет знања и способности које поседују и велику потражњу за свим кадровима информатичке струке.

Пристунима су се обратили и представници Студентског парламента, колеге студенти и секретар Рачунарског факултета. Највеће интересовање бруцоша је било по питању бруцошијаде и екскурзија. Том приликом су им подељени индекси, а наком пријема је уприличен коктел.

831-svecani-prijem-brucosa-831