Svečani prijem brucoša

Danas je u Međunarodnom press centru TANJUG-a ogranizovan prijem novih studenata Računarskog fakulteta. Studetnima I godine akademskih i strukovnih studija obratio se dekan Stevan Milinković, koji je održao uvodnu reč i pozdravio brucoše.

Istakao je i kako je važno izdržati do kraja, jer se često događa da studenti treće i četvrte godine, koji steknu određena znanja, nađu posao i zapuste fakultet, što nije neobično obzirom na kvalitet znanja i sposobnosti koje poseduju i veliku potražnju za svim kadrovima informatičke struke.

Pristunima su se obratili i predstavnici Studentskog parlamenta, kolege studenti i sekretar Računarskog fakulteta. Najveće interesovanje brucoša je bilo po pitanju brucošijade i ekskurzija. Tom prilikom su im podeljeni indeksi, a nakom prijema je upriličen koktel.

831-svecani-prijem-brucosa-831