Java 2, tom II – Napredne tehnike

Predstavljamo vam sedmo izdanje knjige Java 2, Tom II (drugi deo sedmog izdanja), u izdanju CET-a i Računarskog fakulteta koja obrađuje napredne tehnike platforme Java 2. Ovu knjigu karakterišu u potpunosti provereni i pouzdani primeri koji korisnicima pomažu da reše realne probleme. Prvenstveno je namenjena studentima računarstva, ali i svim zainteresovanim koji se profesionalno bave Java programiranjem.

Knjiga sadrži nove odeljke o beleškama i drugim unapređenjima iz J2SE 5.0, uključujući potpuno pokrivanje sledećih tema: višenitnost, distribuirani objekti, baze podataka, JNDI i LDAP, napredne GUI komponente, nativni metodi, XML obrada, programiranje mreža, klase kolekcija, napredna grafika, internacionalizacija, JavaBeans, beleške.

924-java-2-tom-ii-napredne-tehnike