Seminar OpenIT

Da li samo studirate ili gradite svoju budućnost?

Ovogodišnji stručni seminar „Open IT“, pod nazivom „e-biz challenge“, održaće se na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu u periodu od 10-14. novembra ove godine. Predavanja na temu elektronskog poslovanja će držati predstavnici vodećih svetskih i domaćih kompanija iz sveta informacionih tehnologija, a to su: Oracle, Microsoft, Spinnacker, MFC Mikrokomerc, MD&Profy, Adacta, Pexim, Apple, NetLink i drugi. Predviđeno je da seminar sluša 60 najboljih studenata koji prethodno moraju da se prijave, a njihovo učešće će biti besplatno.

Projekat Open IT, ove godine se održava po treći put na Fakultetu organizacionih nauka u ogranizaciji AIESEC-a. Ovaj projekat omogućava studentima da prisustvuju nizu kvalitetnih predavanja i radionica, koje će im pružiti priliku da steknu praktično iskustvo i čuju više o aktuelnostima u oblasti informacionih tehnologija od strane vodećih kompanija i stručnjaka na našem tržištu. Kao dodatan vrednost ovog projekta delegatima se pruža i mogućnosti zaposlenja i/ili odlaska na stručnu praksu u neku od kompanija učesnica.

Svečani završetak projekta predstavlja događaj pod nazivom „Company day“ koji će se održati 14.11.2008.

1051-seminar-openit