Apsolventsko veče

Računarski fakultet, u saradnji sa Beogradskom bankarskom akademijom, organizuje apsolventsko veče za studente završne godine, ali i sve generacije pre ove (03, 04, 05) koje nisu imale organizovanu proslavu kraja studiranja.

Apsolventsko veče će se održati u sredu 1. jula 2009 Eurometro. Svečanost će početi okupljanjem apsolvenata i diplomiranih studenata u 21h, zatim će se ići na jednočasovnu vožnju brodom gde će biti priređen i koktel dobrodošlice, u 22h se prelazi u restoran gde će biti organizovan švedski sto (luksuznija varijanta) i živa muzika. Cena je 3.000 dinara po osobi, a u nju su uračunata sva domaća alkoholna i bezalkoholna pića.

Prijave za apsolventsko veče su do 25. juna kod Igora Mijatovića na mejl adresu: imijatovic04 @ raf.edu.rs

1225-apsolventsko-vece