Finale Raf Challenge 2009

Internet glasanje za takmičenje RAF Challenge 2009, koje organizuju Računarski fakultet i Društvo matematičara Srbije, je završeno. Na finale takmičenja, koje će biti održano u nedelju 17. maja 2009. godine, pozivamo 40 finalista. Prvih 20 takmičara je pozvano na osnovu internet glasanja, a drugih 20 na osnovu odluke komisije. Finale će se održati u prostorijama Računarskog fakulteta, Knez Mihailova 6, 6 sprat, u Beogradu.

Svi pozvani finalisti imaće prilike da prezentuju svoje radove, a spremljene su i brojne nagrade naših sponzora: laptop, mobilni telefon, eksterni hard disk, štampači, licencni softver, kompjuterska literatura, Cisco kurs, USB flash memorije i druge nagrade.

Zahvaljujemo se svim učenicima koji su poslali svoje radove i profesorima koji su im bili podrška.

Finalistima puno uspeha u daljem takmičenju, a ostalima više sreće naredne godine.

1205-finale-raf-challenge-2009