Novi kurs – Bezbednost informacija

Redovni profesor Računarskog fakulteta, dr Stevan Milinković, predstavio je najnoviji IT kurs „Bezbednost informacija“. Za brojne IT profesionalce održano je predavanje na temu „Testiranje bezbednosti računarskih sistema“. Prisutni su imali prilike da nauče kako da upadnu u tuđe računarske sisteme, ali i kako da zaštite svoje od raznih upada, virusa, trojanaca i slično.

U okviru najnovijeg specijalističkog kursa koji će se održavati na fakultetu, polaznici će se upoznati i sa sledećim oblastima: bezbednost računarskih sistema, bezbednosni menadžment, kriptologija i kriptoanaliza, razvoj bezbednog softvera, testiranje bezbednosti i računarska forenzika.

Zainteresovani za kurs se mogu javiti Sekretarijatu fakulteta na (011) 26-27-613 ili na e-mail: raf @ raf.edu.rs.

Fotografije sa predavanja možete pogledati u galeriji.

1318-novi-kurs-bezbednost-informacija