Пријави се за Raf Challenge 2009

Ближи се 15. април, дан када истиче рок за пријаву и слање радова на информатичко такмичење RAF Challenge 2009. Сви заинтересовани ученици средњих школа се још увек могу пријавити и тако ући у конкуренцију за освајање вредних награда. За најбоље смо припремили: лаптоп, мобилни телефон, екстерни хард диск, штампаче, Cisco CCNA курс, бројне софтверске пакете (Norton 360, Norton АntiVirus 2009, Norton Ghost 14.0, ESET Smart Cerutity, АBG АntiVirus, VideoStudio Pro 2, Paint Shop Pro X), УСБ flash меморије, комплете компјутерске литературе и бројне друге награде. Такмичење организује Рачунарски факултет из Београда, уз медијску подршку Света компјутера и бројних спонзора: ЦЕТ – Computer Equipment and Trade, ComTrade, Romsym, Itipo, Extreme, Sky еxpress, RootPlanet, Portalibris, Микро књига, Компјутер библиотека.

ПРИХВАТИ ИЗАЗОВ!

ПРИЈАВИ СЕ НА RAF CHALLENGE 2009!

1161-prijavi-se-za-raf-challenge-2009