Prijavi se za Raf Challenge 2009

Bliži se 15. april, dan kada ističe rok za prijavu i slanje radova na informatičko takmičenje RAF Challenge 2009. Svi zainteresovani učenici srednjih škola se još uvek mogu prijaviti i tako ući u konkurenciju za osvajanje vrednih nagrada. Za najbolje smo pripremili: laptop, mobilni telefon, eksterni hard disk, štampače, Cisco CCNA kurs, brojne softverske pakete (Norton 360, Norton AntiVirus 2009, Norton Ghost 14.0, ESET Smart Cerutity, ABG AntiVirus, VideoStudio Pro 2, Paint Shop Pro X), USB flash memorije, komplete kompjuterske literature i brojne druge nagrade. Takmičenje organizuje Računarski fakultet iz Beograda, uz medijsku podršku Sveta kompjutera i brojnih sponzora: CET – Computer Equipment and Trade, ComTrade, Romsym, Itipo, Extreme, Sky express, RootPlanet, Portalibris, Mikro knjiga, Kompjuter biblioteka.

PRIHVATI IZAZOV!

PRIJAVI SE NA RAF CHALLENGE 2009!

1161-prijavi-se-za-raf-challenge-2009