Pripreme za prijemni ispit

Računarski fakultet je, i ove godine za zainteresovane maturante, organizovao ubrzanu pripremnu nastavu, koja će trajati od 15. do 25. juna 2009. godine. Nastava se održava u prostorijama fakulteta (Knez Mihailova 6/6). Obaveštavamo sve buduće studente Računarskog fakulteta da će se prijemni ispit iz matematike održati 27. juna 2009. god. sa početkom u 10 časova, u prostorijama RAF-a. Prijemni ispit iz informatike održaće se u nedelju 28. juna 2009. u 10 časova. Kandidati se mogu prijaviti do petka 26. juna 2009. god. za polaganje prijemnog ispita.

Kandidati za upis na osnovne akademske studije polažu prijemni iz matematike i informatike, a kandidati za upis na osnovne strukovne studije polažu samo ispit iz informatike. Prijemni ispit se sastoji iz zadataka koji se nalaze u Zbirci urađenih zadataka iz informatike i matematike.

1223-pripreme-za-prijemni-ispit