РАФ на Сајму образовања – Звонце

На управо завршеном 2. сајму континуираног учења „Звонце“, који је одржан од 27. до 31. октобра на Београдском сајму, представио се и Рачунарски факултет. Посетиоци Сајма књига и образовања могли су добити све информације о нашим акредитованим студијским програмима, припремној настави, упису и пријемном испиту, као и преласку са других факултета.

Највише пажње привукао је робот ког су направили студенти укључени у РАФ-ову роботску секцију. Урош Поповић је, поред презентације самог робота, одговарао и на бројна питања о вештачкој интелигенцији и роботици. Од студената Рачунарског факултета заинтересовани су могли чути и личне утиске о студирању на нашем факултету, док су им асистенти у настави (Гроздан Јовић, Ирена Јовановић, Јелена Кљујић, Урош Поповић и Петар Бојовић) говорили о самој настави, вежбама и испитима.

Фотографије са сајма погледајте у галерији.

1320-raf-na-sajmu-obrazovanja-zvonce