RAF na Sajmu obrazovanja – Zvonce

Na upravo završenom 2. sajmu kontinuiranog učenja „Zvonce“, koji je održan od 27. do 31. oktobra na Beogradskom sajmu, predstavio se i Računarski fakultet. Posetioci Sajma knjiga i obrazovanja mogli su dobiti sve informacije o našim akreditovanim studijskim programima, pripremnoj nastavi, upisu i prijemnom ispitu, kao i prelasku sa drugih fakulteta.

Najviše pažnje privukao je robot kog su napravili studenti uključeni u RAF-ovu robotsku sekciju. Uroš Popović je, pored prezentacije samog robota, odgovarao i na brojna pitanja o veštačkoj inteligenciji i robotici. Od studenata Računarskog fakulteta zainteresovani su mogli čuti i lične utiske o studiranju na našem fakultetu, dok su im asistenti u nastavi (Grozdan Jović, Irena Jovanović, Jelena Kljujić, Uroš Popović i Petar Bojović) govorili o samoj nastavi, vežbama i ispitima.

Fotografije sa sajma pogledajte u galeriji.

1320-raf-na-sajmu-obrazovanja-zvonce