Seminar „Testiranje bezbednosti računarskih sistema“

U sredu 28.10.2009. godine sa početkom u 10 č., u učionici broj 1 Računarskog fakulteta, održaće se besplatan seminar na temu „Testiranje bezbednosti računarskih sistema“.

Najnovije načine upada i zaštite računarskih sistema prezentovaće dr Stevan Milinković, redovni profesor RAF-a. Seminar je uvod u najnoviji IT kurs „Bezbednost informacija“, čiji je početak predviđen za 2. novembar 2009. godine. Kurs traje dva semestra (540 časova).

Polaznici će se upoznati sa sledećim oblastima: Bezbednost računarskih sistema, Bezbednosni menadžment, Kriptologija i kriptoanaliza, Razvoj bezbednog softvera, Testiranje bezbednosti i Računarska forenzika.

Prijave za učešće na seminaru, kao i detaljnije infomacije o kursu možete dobiti u Sekretarijatu fakulteta na telefone: 011/2627-613 i 011/2633-321.

1301-seminar-testiranje-bezbednosti-racunarskih-sistema