Студенти РАФ-а стипендисти града Београда

Међу 160 стипендија, које је град Београд доделио талентованим студентима, нашло се и двоје студената Рачунарског факултета. Стипендије у 2009. години добили су Иван Боцић, студент треће године и Марина Радулашки, студент четврте године РАФ-а.

Ове године додељено је 90 природно-математичких, 50 друштвених и 20 стипендија студентима са уметничких високошколских установа. Сваки стипендиста ће месечно добијати по 17.000 динара. Са жељом да подржи најбоље међу најбољима, град је још 2004. године почео да реализује Програм подршке талентованим средњошколцима и студентима. Секретаријат за социјалну заштиту расписао је конкурс за доделу 310 стипендија талентованим ученицима и студентима у 2009. години.

1263-studenti-raf-a-stipendisti-grada-beograda