Studenti RAF-a stipendisti grada Beograda

Među 160 stipendija, koje je grad Beograd dodelio talentovanim studentima, našlo se i dvoje studenata Računarskog fakulteta. Stipendije u 2009. godini dobili su Ivan Bocić, student treće godine i Marina Radulaški, student četvrte godine RAF-a.

Ove godine dodeljeno je 90 prirodno-matematičkih, 50 društvenih i 20 stipendija studentima sa umetničkih visokoškolskih ustanova. Svaki stipendista će mesečno dobijati po 17.000 dinara. Sa željom da podrži najbolje među najboljima, grad je još 2004. godine počeo da realizuje Program podrške talentovanim srednjoškolcima i studentima. Sekretarijat za socijalnu zaštitu raspisao je konkurs za dodelu 310 stipendija talentovanim učenicima i studentima u 2009. godini.

1263-studenti-raf-a-stipendisti-grada-beograda