У Електротехничкој школи „Никола Тесла“ представљен РАФ

У оквиру кампање представљања факултета и такмичења RAF Challenge 2009, представници Рачунарског факултета посетили су Електротехничку школу „Никола Тесла“ из Београда. Представљање факултета и предавање о UWB мрежама одржао је менаџер РАФ-а, Игор Мијатовић. Заинтересовани ученици су имали прилике да сазнају детаљне информације о студијама и упису на њих. У другом делу презентације присутни су могли да се информишу о пропозицијама и пријављивању на информатичко такмичење RAF Challenge 2009. Са жељом да се информатика и рачунарске науке подигну на виши ниво, комплети стручне компјутерске литературе подељени су како ученицима, тако и школи. Фотографије са презентације можете погледати у галерији.

1125-u-elektrotehnickoj-skoli-nikola-tesla-predstavljen-raf