U Elektrotehničkoj školi „Nikola Tesla“ predstavljen RAF

U okviru kampanje predstavljanja fakulteta i takmičenja RAF Challenge 2009, predstavnici Računarskog fakulteta posetili su Elektrotehničku školu „Nikola Tesla“ iz Beograda. Predstavljanje fakulteta i predavanje o UWB mrežama održao je menadžer RAF-a, Igor Mijatović. Zainteresovani učenici su imali prilike da saznaju detaljne informacije o studijama i upisu na njih. U drugom delu prezentacije prisutni su mogli da se informišu o propozicijama i prijavljivanju na informatičko takmičenje RAF Challenge 2009. Sa željom da se informatika i računarske nauke podignu na viši nivo, kompleti stručne kompjuterske literature podeljeni su kako učenicima, tako i školi. Fotografije sa prezentacije možete pogledati u galeriji.

1125-u-elektrotehnickoj-skoli-nikola-tesla-predstavljen-raf