Игор Кабиљо завршио основне студије

Један од најбољих студената Рачунарског факултета, Игор Кабиљо, дипломирао је данас са темом „Универзална дистрибуирана хеш табела високих перформанси“. Одбрани су присуствовали ментор др Драган Урошевић, члан комисије др Стеван Милинковић и бројни гости. Кабиљо у будућности планира да заврши мастер и докторске студије на РАФ-у.

На основу изузетних успеха у средњој школи Игор Кабиљо је добио четворогодишњу стипендију Рачунарског факултета. Као студент, наставио је да се надмеће на бројним међународним такмичењима у екипи Royal Air Force  Рачунарског факултета. Запажене успехе остварили су на такмичењима: Bubble цуп 2009, Extreme Challenge 2009/2008/2007/2006, Ecode reloaded, ACM ИЦПТ 2006/2005, Имагине Cup 2006 . Кабиљо је, такође, био део развојног тима светског претраживача Wowd.

1568-igor-kabiljo-zavrsio-osnovne-studije