Igor Kabiljo završio osnovne studije

Jedan od najboljih studenata Računarskog fakulteta, Igor Kabiljo, diplomirao je danas sa temom „Univerzalna distribuirana heš tabela visokih performansi“. Odbrani su prisustvovali mentor dr Dragan Urošević, član komisije dr Stevan Milinković i brojni gosti. Kabiljo u budućnosti planira da završi master i doktorske studije na RAF-u.

Na osnovu izuzetnih uspeha u srednjoj školi Igor Kabiljo je dobio četvorogodišnju stipendiju Računarskog fakulteta. Kao student, nastavio je da se nadmeće na brojnim međunarodnim takmičenjima u ekipi Royal Air Force  Računarskog fakulteta. Zapažene uspehe ostvarili su na takmičenjima: Bubble cup 2009, Extreme Challenge 2009/2008/2007/2006, Ecode reloaded, ACM ICPT 2006/2005, Imagine Cup 2006 . Kabiljo je, takođe, bio deo razvojnog tima svetskog pretraživača Wowd.

1568-igor-kabiljo-zavrsio-osnovne-studije